20 + 4 tipy na dárek pro muže

Narozeniny mého partnera se kvapem blíží a přede mnou stojí otázka: „tak co zase tento rok vymyslím?“.

Untitled design (1)

Někdy to člověk odkládá a odkládá, žádný dárek se nezdá dostatečně dobrý, až zjistí, že najednou to není kam odkládat a už je příliš pozdě na to, být originální. Pak to dopadá tak, že má partner zase další kus „zbytečného“ oblečení nebo něco, na co si za rok ani nevzpomene.

Netvrdím, že se nedá vymyslet originální dárek i jen ve zbývajících 2-3 dnech. To všechna čest těm, které dokážou vymýšlet pod tlakem. Já už se v tu dobu většinou rozhoduji pro rychlou, jednoduchou variantu.

Ať tak nebo tak, pojďme se podívat na pár originálních i nevšedních dárků (nemusí být nutně hmotné).

Některé návrhy můžou být finančně náročnější, některé naopak nestojí nic. Některé jsou spíše pro zamilovanější páry (které jsou v raném stádiu). Je mi jasné, že se každá nacházíte v jiné fázi vztahu a každá máte doma jiný typ muže. Všechny nápady se nebudou hodit pro všechny.

Věřím však, že si zde najdete každá to pravé, právě pro tu svou drahou polovičku. Nebo Vám zde uvedené příklady evokují Vaše vlastní nápady, což bude ještě úžasnější.  Čím opět obdarovat-

Pojďme se tedy podívat, co že to potěší většinu mužů. Na závěr nebude chybět i pár typů od samotného muže.

 

1. Tajná narozeninová párty s jeho přáteli.

2. Uvařte jeho oblíbené jídlo a snězte ho tak, jak to má sám rád. Při sledování fotbalu? Jak je libo. V posteli při filmu? Není problém 😉

3. Vytvořte knihu „100 důvodů, proč si tě vážím“ (nebo obdobná varianta -…proč tě miluji, …proč tě nechci ztratit) – i s příběhem z praxe. Hezky mu v ní čechrejte peříčka. Vyneste do výšin všechny jeho klady, které si na něm vážíte, obdivujete, milujete.

4. Vezměte ho na místo, kde jste se poprvé políbili (…setkali, …řekli si své ano). Zkuste použít vodítka, která ho tam navedou, pak ho znovu polibte.

5. Kupte voucher na relaxační, sportovní pobyt. Pomocí okvětních lístků a stop, ho naveďte ke skrytému voucheru.

6. Pokud jste extrémně vytížená, nemáte na partnera chvilku času, DARUJTE PRÁVĚ ČAS! – žádné společné sledování televize nebo sportování. Prostě jenom ticho a vy dva – mluvte k sobě navzájem – může to dělat zázraky.

7. Vypalte CD – s jeho oblíbenými písničkami nebo s Vašimi společnými – vzpomínkovými. Můžete také zkusit složit a věnovat mu svou vlastní písničku, kterou přidáte na CD.

8. Společný večer v prostředí domova, s jeho oblíbenými pochutinami, pokrmy a filmy.

9. Věnujte den jen jeho oblíbeným činnostem. Dělejte celý den jen to, co má rád. Př. bowling, kino, oblíbená restaurace.

10. Piknik – na muže je nejlepší jít přes jejich žaludek. Proto upečte něco, udělejte bagety, hamburgery, vezměte láhev vína, piva, jiného alkoholu a udělejte piknik na zajímavém místě.

11. Udělejte klip z Vašich fotografií nebo videí. Najděte nezapomenutelné kousky za celou dobu, co jste spolu. Sestříhejte to dohromady a udělejte si vzpomínkový večer.

12. Nechejte mu udělat prsten – z vnější strany stylový (aby se hodil k jeho životnímu stylu), z vnitřní strany nechejte vyrýt třeba datum, kdy jste se dali dohromady + Vaše iniciály.

13. Nechejte udělat obraz z místa, kde jste se seznámili nebo dali první polibek nebo se dali dohromady jako pár. Na zvolenou fotografii můžete vložit i upravený text, dle vlastního výběru.

14. Vytvořte vzpomínkovou knihu. Nějakou dobu sbírejte fotografie, z jeho facebooku, od jeho mámy z dětství a samozřejmě nejlepší vzpomínky, které máte společné. Pak to dejte všechno dohromady. Může být zhotovena ručně nebo vytisknuta profesionálně (fotokniha).

15. Zařiďte společný večer s Vašimi přáteli, rodinou, vytáhněte gril a bavte se celý večer.

16. Překvapte ho velkým nápisem (všechno nejlepší „jméno“) na místě, kde to nejméně čeká. Na jeho parkovacím místě, vložením do pracovních dokumentů, na plochu monitoru.

17. Překvapte ho vyzdobeným bytem, mezitím, co bude v práci. Můžete dát na zdi v celém bytě vaše společné fotografie, nafouknout balónky, ozdobit spoustou fáborků, napečte něco dobré a nechejte mu vše jako překvapení, až se vrátí z práce.

18. Kupte lístky na jeho oblíbenou kapelu, sport, pořad.

19. Celoroční předplatné oblíbeného časopisu (u nás je to Maxim) – polonahé ženy, auta, sport…

20. Dárkový poukaz na turnaj v pokeru (pánská jízda). Obdobnou variantou by mohla být pánská jízda u Vás doma (poker, doutníčky, jídlo).

Pokud dáváte přeci jen dárek, zvolte speciální formu předání. Například hledání pokladu, umístění stopy někam, kde ráno pravidelně chodí, pak na každé stopě dát další stopu, udržet v napětí a na konečné místo dát dárek nebo vzkaz, dobrou zprávu, voucher (podle toho čím obdarováváte). Vneste i do předávání dárků oživení

present-307029_1280

A máme tady konečně 4 tipy od muže.

Když jsem se ptala na názor partnera, co on považuje za originální dárek, jeho odpověď byla:

1. Voucher na jízdu luxusním nebo sportovním vozem.

2. Lístky na závody MOTO GP (závody motorek – jezdí se v Brně, většinou kolem srpna).

3. Lístky do kina na film, který chce vidět (SCIFI, Hvězdné války – jednoduše takové filmy, o kterých mluví většinou jen chlapi. Ženy se moc nezajímají, nebaví je).

4. Lístky na hokej, fotbal, sportovní utkání, které sleduje v televizi.

Nechci si připouštět myšlenku, že byste si v těchto 24 tipech na dárek nic nenašly, ale pokud přeci jen, tak zde jsou ještě dvě rady na závěr.

1. Pozorujte, co si mezi sebou dávají chlapi (co dává partner kamarádům). Většinou obdarováváme tím, co bychom si sami přáli.

2. Pokud se někdy v průběhu roku partner zmíní, že něco potřebuje, touží po něčem, něco musí mít, honem si informaci napište někam do poznámky (třeba v mobilu). Až se budou blížit narozeniny a Vy najednou nebudete vědět, co koupit, věřte, že se Vám poznámka v mobilu bude velice hodit 🙂

present-307775_640Tak jaký bude nadcházející dárek? Už to víte?

Pokud patříte k těm, které nedávají dárky pouze na narozeniny, ale v průběhu celého roku…  celý rok vnášíte do vztahu nová oživení a přemýšlíte čím partnera pořád těšit, tak možná budete mít mnohem více zkušeností a článek pro Vás byl jen opakování toho, co máte již dávno za sebou.

V tom případě gratuluji, tak by to mělo být. Je úžasné, že na svém vztahu tak pracujete.

Pochlubte se, čím jste u mužů zabodovaly Vy. Napište mi dolů do komentářů. Moc ráda se inspiruji :)

Bc. Eva Macháčková

Miluji překvapení. Partnera překvapuji dnes a denně, a právě tato metoda dodává našemu vztahu šťávu. Baví mě dávat lidem návod, jak oživit jejich vztah, jak být pro svého partnera přitažlivější. Můj příběh si přečtěte zde >>
Autorka e-booku Oživení vztahu do 14 dnů>> E-book Vám dá poměrně jednoduchý, ale účinný návod, jak vnést do vztahu nový náboj. Rutině můžete říct sbohem, protože Váš vztah získá nový rozměr. Získáte vztah plný zábavy, energie, vztah plný nových začátků.

Komentáře