Kde se líhnou milující partneři

Před nedávnem jsem dostala úsměvnou otázku, od jedné ze čtenářek: „Kde se Ti milující partneři líhnou?“. Chvíli jsem přemýšlela nad tím, při jaké příležitosti nebo v jaké oblasti jsem partnera potkala, a zda v této oblasti znám jemu podobné. Odpověď zněla ano.

Pak jsem se ale zamyslela a uvědomila si, že o tom to přece není, tak to nefunguje. Můžu se v článku zaobírat tím, jaké mám zkušenosti s muži v různých oblastech. Myslím však, že to nikam nepovede. Myslím, že existuje malá šance, že v tom stejném oboru najdete skvělého muže pro sebe. Například já budu mít dobré zkušenosti s muži sportovci, no Vy si nesednete za život ani s jedním. Vy si budete rozumět s intelektuály, já je nebudu moct vystát.

OCT

 

Je to zapříčiněno tím, že jsme každý jiný. Každý máme nějaké své povahové rysy, vlastnosti a schopnosti, jsme narozeni v jiném znamení a postavení planet. To co Vám na mužích či ženách imponuje, se mnou nic nedělá a naopak.

 

Jedno máme přece jen společné. Všichni chceme, aby byl partner pozorný, galantní, aby nás miloval… to všechno většinou na začátku vztahu máme! A máme to většinou u kteréhokoli partnera, ať už je to sportovec, vědec, cizinec, černoch, křesťan, má 20 let nebo 50 let.

OCT (1)

Takže má odpověď zní: „Je jen v našich rukách, zda se z našeho partnera „vylíhne“ ten milující, na celý život.“. Jak na to? Tím se detailně zabývám ve svém e-booku Oživení vztahu do 14 dnů, který Vám poskytne teoretické i praktické informace potřebné k tomu, začít na svém vztahu pracovat a dotahovat své kroky do zdárného konce.

 

Má rada zní: pracujte na svém vztahu hned od začátku, ať si nezevšedníte, nezpohodlníte. Nikdy není pozdě začít dělat změny, viz můj příběh, ale čím později budete chtít dostat vztah na tu správnou kolej, tím těžší to bude -> znáte tu starou známou železnou košili? Tak ta se Vás bude držet zuby – nehty. Předejděte jejímu nasazení.

Bc. Eva Macháčková

Miluji překvapení. Partnera překvapuji dnes a denně, a právě tato metoda dodává našemu vztahu šťávu. Baví mě dávat lidem návod, jak oživit jejich vztah, jak být pro svého partnera přitažlivější. Můj příběh si přečtěte zde >>
Autorka e-booku Oživení vztahu do 14 dnů>> E-book Vám dá poměrně jednoduchý, ale účinný návod, jak vnést do vztahu nový náboj. Rutině můžete říct sbohem, protože Váš vztah získá nový rozměr. Získáte vztah plný zábavy, energie, vztah plný nových začátků.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.