Můj příběh

Mám vztah, který mě naplňuje a partnera, který po mně touží. Vím, jak na to.
Baví mě dávat lidem návod, jak si život ve dvou co nejvíce zpříjemnit.

Dnes, po téměř desetiletém vztahu, můžu upřímně říct, že se máme s partnerem rádi stejně, jako na začátku. Doma, i ve společnosti je okamžitě znát, že k sobě patříme a užíváme si jeden druhého. 

Je skvělé žít po boku někoho, kdo o mě pořád stojí, i po tak dlouhé době, podporuje mě v mém podnikání, dáváme společně skvělý vzor do života našemu dítěti. Že partnerovi nejsem lhostejná mi dává znát nikoliv slovy, ale skutky, což je mnohonásobně cennější.

K takovému vztahu jsme se však nedostali jen tak náhodou!

Už několikrát jsme stáli před otázkou, zda má náš vztah smysl. Poprvé, na začátku našeho vztahu, kdy mi zalhal o schůzce s jinou dívkou. Nejsem z těch, kdo by žárlil. Patřím k těm, kdo extrémně nesnáší lhaní.

Plním snad funkci takzvaných zadních vrátek?! Jsem jen přestupná kolej, než najde tu pravou nebo alespoň lepší?!

Později jsme se dostali do fáze, kdy jsem se často cítila až na druhém místě. Na prvním místě jeho zájmy, pak až náš vztah. Pokud s tím nic neděláte, tak to může dospět do stádia, kdy se přistihnete jak na něj zíráte a v duchu si říkáte: „ co my dva spolu ještě děláme? Nemáme stejné zájmy, vášeň už opadla, jsme si čím dál cizejší“...

Když jsem byla rozhodnuta, že vztah ukončím, tak to zavčasu vycítil, probrali jsme co je špatně, co nám vadí, oba jsme se nějakou dobu snažili být lepší, ale vše se vždy vrátilo do starých kolejí a opakovalo se znovu.

Proto jsem se rozhodla, že tak to dál nejde. Když jsem si probrala všechny jeho klady a zápory, převažovaly mnohonásobně klady.

Takže co s tím?

Přijít o něj nechci, takových mužů po světě moc nechodí. A pokud nechci plnit funkci „zadních vrátek“ musí se ze mě stát ta pravá, musí se z našeho vztahu stát vztah, který si zamilujeme.

Vyzkoušela jsem různé, více či méně účinné, metody oživení vztahu, až jsem objevila jednu, která se stala mou vášní, mým hnacím motorem. Při této metodě cítím vzrušení, radost, zápal, jsem plná energie. Dnes vím, že jsem na toto téma expert.

Dnes mám vztah, který mě naplňuje a cítím se v něm šťastná. Po mém boku stojí silný opěrný bod, který mi dodává sílu do každodenního boje v pracovním i osobním životě.

Rozhodla jsem se, že si své zkušenosti nenechám jen pro sebe. Pomůžu Vám dostat Váš vztah do fáze, kde Vás bude naplňovat a bavit. 

Proč trávit léta zkoušením a hledáním metod? Proč se trápit se vztahem, který Vás nebaví, nachází se na bodu mrazu?

Věřím, že můj e-book "Oživení vztahu do 14 dnů", se pro Vás stane praktický pomocníkem, na cestě za vztahem, který si zamilujete 🙂

 

Bc. Eva Macháčková