Na co se zaměříte, to máte!

Jak to vím? Je to jeden z důvodů, proč je můj vztah tak úžasný. Neustále se zabývám myšlenkami, v čem ještě bych svého partnera překvapila, co bych ve vztahu zlepšila… odpovědi přichází a s tím ruku v ruce i skvělé výsledky.

Chci se s Vámi podělit o zkušenost, která se týká mého pracovního života. Uvědomila jsem si při ní, jak moc může pomoci i Vám, v osobním životě, konkrétně v partnerském vztahu.

Koncem ledna jsem se zúčastnila školení, kde nám byla nakousnuta myšlenka, jakou otázku si dennodenně pokládají úspěšní podnikatelé.

Bylo nám prozrazeno, brain-1093904_1280že je to tato: „KDE JSOU MOJE PENÍZE!“. Tato otázka, položena sobě samému, zapíná pomyslné tlačítko v naší hlavě, které hledá podnikatelské příležitosti. Způsobuje, že máte oči neustále otevřené a hodně přemýšlíte.

Pan Mazur, který je naším průvodcem na cestě za myšlením JINAK, na cestě za myšlením a následně konáním, které nás dovede k životu, který chceme (peníze:svoboda:nezávislost), nás jako už několikráte vyzval do akce.

Vyzval nás, abychom si tuto otázku pokládali každý den, v průběhu února. Jelikož ji má vyzkoušenou na sobě, je přesvědčen, že nám změní životy nebo alespoň rozpohybuje mozkové závity.

Jaký byl výsledek mého dennodenního „úsilí“ a co jsem si ještě uvědomila, co Vám může pomoci?

Na začátku jsem si otázku pokládala poctivě několikrát za den, spíše s menším úspěchem nebo neuspokojivým. Kolegové hlásili první výsledky a já pořád „nic“.

Tím nic mám na mysli, že i když nějaká myšlenka přišla, tak mi nepřipadala dostatečně zajímavá, ať už finančně, tak z pohledu svobody nebo mého zapálení se tomu věnovat. Nápady se týkaly všeho jiného, kolem dokola, jen ne toho, co mám ráda nebo co již rozjíždím.

A tak usilovně, před zrcadlem i mimo něj, pokračuji v pokládání otázky. Někdy přišla odpověď okamžitě poté, co jsem větu vyslovila -> můj syn, který ještě nemá ani dva roky, mi po každém vyslovení otázky, „Kde jsou moje peníze“, nosil jeho vlastní pokladničku 🙂 A pak že se nemáme ptát lidí kolem sebe, protože ti to neví 😀

Bylo to milé, vtipné a zlepšilo to náladu.

kde jsou moje peníze

V tom jednoho dne, někdy v polovině února, jako když Vás kopne kůň, takovou silou do mě vjela myšlenka stejně silná, jako když jsem si před rokem uvědomila své téma, v čem jsem expert, v čem budu psát svůj blog a e-booky. Tehdy na popud Stáni Mrázkové (podnikatelky z pláže).

Už tehdy, jsem byla z myšlenky tak nadšená, nápady ze mě chrlily tak rychle, že jsem je ani nestíhala všechny psát. Bylo to tehdy uvědomění si, že můžu lidem předávat něco, co je skoro smyslem mého života. Něco, co mě tak moc baví a naplňuje, že pokud bych se tím mohla dokonce ještě i živit, tak víc už si v životě ani nemůžu přát.

To něco, je předávat lidem návod na to, jak mít vztah, který je naplňuje. Pro mě je můj vztah vším, moc mě baví, je dynamický, partner po mně pořád šílí a já přesně vím, čím to je. Dělám to vědomě.

Dneska, tentokrát s Jirkou Mazurem (této rodiny se musím držet jak klíště :D, dokážou nakopnout správným směrem – donutí myslet, jak jsem ještě nepřemýšlela), jsem si zažila stejně silný emoční zážitek, když jsem dostala odpověď na svou otázku, „Kde jsou moje peníze“. Byla to trefa do černého, vyšší level toho, na čem pracuji, co buduji.woman-1169316_1280

Konkrétně, udělat pro Vás 6 měsíční online kurz za vztahem, který si oba zamilujete.

V tu chvíli, plná inspirace, jsem každou myšlenku okamžitě psala na papír, abych na něco časem nezapomněla. Uvědomila jsem si, že informace, které nám Jirka Mazur dává, tajemství, které fungují v pracovním životě, se dají využít i v životě osobním, konkrétně v tématu, kterému se věnuji. A to také ve svém kurzu využiji.

Hned jsem se začala zajímat o to, jak to udělat prakticky, jak dát kurzu nějakou podobu. Řešení ke mně jakýmsi štěstím přicházely samy. Shodou náhod se začaly naskytovat možnosti, jak dát kurzu online podobu a jak vše vymyslet po technické stránce.

Obsahově to potrvá trochu déle, s tím mi nikdo nepomůže, protože do hlavy mi nikdo nevidí. Pravdou ale je, že s tím byste mi mohli pomoci Vy. Chci totiž, aby Vám kurz dal to, po čem toužíte. Chci kurz postavit tak, aby Vám dal maximum. Proto bych Vás chtěla poprosit o zodpovězení pár dotazů, které naleznete ZDE >>>

Teď bych se však vrátila k tomu, co za přínos pro Vás může mít má únorová výzva. I když se týkala mého pracovního života, já si uvědomila, že je úplně jedno, jakou otázku si pokládáme a v jakém směru nebo oboru.Zaměřte se na to, že budete mít skvělý vztah

Uvědomila jsem si, proč ta otázka tak funguje. Jak je možné, že teď najednou nacházím odpovědi. JE TO TOTIŽ O KONCENTRACI -> na co se zaměříte, to máte! Čím zaměstnáváte své myšlenky, to máte.

Jak to vím? Je to jeden z důvodů, proč je můj vztah tak úžasný. Neustále se zabývám myšlenkami, v čem ještě bych svého partnera překvapila, co bych ve vztahu zlepšila… odpovědi přichází a s tím ruku v ruce i skvělé výsledky.

Pokud budete mluvit o tom, jak je Váš vztah nebo život špatný, tak se to nikdy nezmění. Zaměřte se na to, že bude skvělý, že se v něm budete cítit šťastně. Uvidíte, že řešení přijde samo. Začnete se chovat a konat jinak. Mějte oči i srdce otevřené. Všude kolem sebe máte spoustu příležitostí ke změně k lepšímu, jen se musíte otevřít.

Co riskujete tím, že budete snít, představovat si skvělý život a myslet pozitivně? Vůbec NIC. Maximálně se to nevyplní. Co však riskujete tím, když budete plní výčitek, špatných myšlenek, budete si jen stěžovat na celý svět? Nikdy se to nezmění, riskujete ztrátu vztahu i zdraví.

Tak co si vyberete? Nechte mě hádat… ŽIVOT.

 Co byste řekli na březnovou výzvu, ke zlepšení Vašeho vztahu?

challenge-753479_1280

Pokládejte si každý den, po dobu března otázku, na kterou chcete znát odpověď, nebo chcete nalézt řešení.

Například:

  • Co ještě můžu pro svůj vztah udělat?
  • V čem partnera překvapit?

A pozorujte, všechno kolem sebe. Pozorujte příležitosti, jaké se Vám nabízí, pozorujte změny, své chování, emoce, myšlenky, realizujte své nápady.

Na konci března uděláme uzávěrku -> pošlete mi svůj příběh -> já vyberu ten nejlepší a výherci dám e-book, Oživení vztahu do 14 dnů, úplně zdarma.

Pamatujte, že to děláte hlavně pro sebe a pro výsledek, který výzva přinese. E-book je jen malá třešinka na dortu.

Dnes to ukončím mým oblíbeným citátem:

“Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než mířit na kupu hnoje a trefit se.”

Hezký den

Bc. Eva Macháčková

Miluji překvapení. Partnera překvapuji dnes a denně, a právě tato metoda dodává našemu vztahu šťávu. Baví mě dávat lidem návod, jak oživit jejich vztah, jak být pro svého partnera přitažlivější. Můj příběh si přečtěte zde >>
Autorka e-booku Oživení vztahu do 14 dnů>> E-book Vám dá poměrně jednoduchý, ale účinný návod, jak vnést do vztahu nový náboj. Rutině můžete říct sbohem, protože Váš vztah získá nový rozměr. Získáte vztah plný zábavy, energie, vztah plný nových začátků.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.