Podnikat a vymýšlet nové projekty Vás moc baví, ale pořád tomu něco chybí? Doma je to jeden velký ledovec. Nemáte své nadšení s kým sdílet?

........

Toužíte po vztahu, který si zamilujete a po partnerovi, který bude Vaším silným opěrným bodem. Ale jak na to?

Znám způsob, jak jednoduše vnést do vztahu novou energii.

Dnes, po desetiletém vztahu, můžu upřímně říct, že se máme s partnerem rádi stejně jako na začátku. Doma, i ve společnosti je okamžitě znát, že k sobě patříme a užíváme si jeden druhého.

Je skvělé žít po boku někoho, kdo o mě pořád stojí, i po tak dlouhé době, podporuje mě v mém podnikání, dáváme společně skvělý vzor do života našemu dítěti. Že mu nejsem lhostejná mi dává znát nikoli slovy, ale skutky, což je mnohonásobně cennější.

Vždy to tak ale nebylo!

Několikrát jsem stála před otázkou, zda má náš vztah smysl. Na prvním místě byly jeho zájmy, které jsme ani neměli společné. Byli jsme si čím dál cizejší, vášeň už opadla.


 

Vyzkoušela jsem různé metody oživení vztahu, až jsem objevila jednu, která se stala mou vášní, mým hnacím motorem. Při této metodě cítím vzrušení, radost, zápal, jsem plná energie.

Dnes, po letitých zkušenostech, si troufnu říct, že jsem na toto téma expert.

Chci Vám předat kus sebe a naučit Vás, co mně funguje už léta. Proto jsem napsala e-book „Oživení vztahu do 14 dnů“.

Jaký užitek Vám e-book přinese?

 • Získáte vztah plný energie, zábavy, vztah plný nových začátků.
 • Naučíte se překvapovat partnera v jakýchkoliv směrech.
 • Získáte praktické schopnosti k dotahování svých nápadů do zdárného konce.
 • Díky nově nabytým schopnostem můžete říct Vaší dennodenní rutině, sbohem.
 • Zjistíte, že se dá vše výrazně urychlit a dosáhnout prvních výsledků již po 14 dnech.
 • Ušetříte roky hledání metod oživení vztahu.

Na obsah e-booku se můžete podívat kliknutím ZDE >>>

Co ještě získáte koupí e-booku:

 SEZNAM ÚKOLŮ

Sešit, který Vás v tom nenechá samotné. Bude Vám inspirací k 14 denní snaze o oživení vztahu.
(již brzy samostatně prodejná verze "100+1 překvapení" v ceně 490 Kč)

DNES JEŠTĚ ZDARMA!  

Roční MINI KURZ
11 SCHOPNOSTÍ 

Každý měsíc získáte jednu z 11 schopností, které na nás naše polovičky milují víc, než náš vzhled. Několikanásobně díky nim zvýšíte svou hodnotu. Na zapracování každé schopnosti budete mít vždy měsíc.
(hodnota 490 Kč)

PRACOVNÍ SEŠIT

Zesumíruje vše, co jste se v
e-booku dověděli.
Pomůže ujasnit si vhodnost Vámi zvoleného překvapení a následně ho uvést do praxe.

 

 

 

Život je krásný, když ho prožíváte s člověkem, který Vás miluje. Když nejste v neustálém stresu z řešení problémů vztahu, máte pak myšlenky na jiné krásy života. Na seberealizaci v různých oblastech, vyzařujete pohodu a pozitivní energii, která k Vám přivede nové lidi i příležitosti.

Daleko snáz se vychovávají děti, které ve Vás vidí vzor a kopírují Vaše chování. Když už pro nic jiné, tak alespoň pro ně je důležité udržovat skvělý vztah rodičů, které tak moc milují.

Ptáte se někdy toužebně sami sebe, co byste dali za vztah, který jste měli na začátku? Mám pro Vás skvělou zprávu. Nemusíte se „upisovat ďáblu, vzdát se trůnu nebo odevzdat polovinou království“.

E-book, Vaši vstupenku do vztahu, který Vás bude činit šťastnými, prodávám za 990 Kč.
Nyní za zvýhodněnou cenu 690 Kč.

Pokud Vás hned napadlo, že ceny knih se pohybují někde jinde, tak pozor, není to kniha!

Jsou to zkušenosti jednoho šťastného páru. Je to učebnice, která Vás povede krok po kroku k Vašemu snu o naplňujícím vztahu. Proto se i cena e-booku nedá srovnávat s cenami knih.

Je to cena, za Vaši vytouženou změnu, za plnohodnotnější život, za chuť a schopnost dosahovat svých pracovních vizí. Protože pokud jsme spokojeni ve vztahu, odráží se to ve všem co děláme.

 

I když výsledek, který e-book nabízí, může být k nezaplacení, tak chci, aby si ho mohlo dovolit co nejvíce čtenářů, kteří stejně jako já, která se celý život věnuji myšlenkám a činnostem spojenými s podnikáním, občas zapomínám, že to nejdůležitější na světě co mám, je doma. Můj partner, má rodina. 

I když se v podnikání nebude dařit, má rodina bude stát vždy při mně, v dobrém i ve zlém a mám ji na celý život. Což se o podnikání říct nedá. Proto je víc než nutné o ni pečovat a nezapomínat, že pokud chci aby fungovala, musím DÁVAT, nikoliv pouze BRÁT. 

Koupě e-booku pro Vás bude znamenat spoustu nových pohledů, AHA momentů, rok nabitý změnami, pokud se pustíte do AKCE.

I když si však myslím, že informace, které získáte jsou sebelepší, nemůžu Vám slíbit, že Vám zajistí skvělý vztah. Koneckonců to Vám nezajistí ani manželská poradna.

Informace si můžete vyložit podle svého a použít jinak, než bylo zamýšleno, což neovlivním. Navíc se to všechno neobejde bez vlastního přičinění. Musíte začít jednat, aby se ledy začaly hýbat.

Co Vám však slíbit můžu je, že pokud po přečtení e-booku zjistíte, že Vám informace nepřináší žádnou hodnotu, nejste s jeho obsahem spokojeni, máte 7 dnů na to ozvat se mi a já Vám bez otázek vrátím peníze.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá.

Teď už záleží jen na Vás, zda na sobě chcete začít pracovat, zda chcete ušetřit roky trápení a hledání metod, jak z toho bludného kruhu ven, nebo těch 990 Kč (690 Kč) utratíte raději za:

 • Kosmetiku, kadeřnici
 • Nové boty nebo oblečení
 • Vstup do aquaparku pro celou rodinu
 • pohoštění na grilování s přáteli
 • Natankování půl nádrže do auta

a budete mít i nadále vztah, který Vás nebaví/nenaplňuje, který snášíte jen kvůli závazkům a dětem, které nevědomě programujete jako své kopie -> do života se od Vás naučí stavět své vlastní štěstí na druhou kolej. 

Pokud už se nechcete dále trápit, víte, že chcete pro Váš vztah něco udělat, potom to neodkládejte na zítra.

Pokud s Vámi téma e-booku rezonuje, cítíte, že TO je ONO, potom jděte do akce hned TEĎ - na co čekat? Život máte jen jeden, navíc mezi prsty protéká rychleji, než bychom si přáli. Je to tak?

Na nic nečekejte a klikněte na tlačítko "Koupit e-book".

Budete přesměrováni na objednávkový formulář, kde pečlivě vyplňte své údaje. Můžete se rozhodnout zaplatit kartou nebo převodem.
V případě platby kartou obdržíte e-book ihned po zaplacení. Pokud zaplatíte převodem, obdržíte e-book poté, co se platba objeví na účtu. 

A CO NA EBOOK ŘÍKAJÍ TI, CO UŽ HO ČETLI?

Moc děkuji za téma, pro mě hodně aktuální. Z čtení samotného e-booku jsem nadšená, našla jsem hodně AHA momentů a určitě budu pracovat se sešitem a seznamem úkolů. Těším se na všechno - na akce, na změnu a na výsledek!

Ivana Hájkovázačínající podnikatelka

Z mého pohledu profesionální koučky tento e-book vysílá jasnou zprávu do světa - pokud vám ve vztahu / v životě -něco nevyhovuje, něco nefunguje, jste bez energie, stojíte nebo přešlapujete na místě a zdánlivě se ve vašem vztahu /životě nic neděje - změňte to ! A tou malou změnou může být i malé překvapení, které v konečném důsledku přinese velký výsledek.Originalita a pružnost jsou vlastnosti vítězů a zde najdete poměrně jednoduchý, ale velmi účinný návod, jak se vymanit z role oběti ( " můj vztah/ život už dávno není jako dřív, vyčpěl, ztratil šmrnc...") a převzít zodpovědnost za svůj život. Zde máte k dispozici na jednom místě nejen inspiraci, ale i přesný návod- jak na to. Milých a s láskou připravených překvapení v životě není nikdy dost a nikdy není pozdě začít 🙂 .

Mgr. Lenka Bílkováprofesionální koučka, lektorka a konzultantka www.koucovani.net

eBook, je veľmi svieži a inšpiratívny. Tiež patrím medzi veselé kopy, v eBooku som sa našla a budem z neho čerpať inšpiráciu. Tiež je vhodnejší pre utiahnutejšie povahy, ktoré sa hanbia oživiť vzťah, nakopne ich a povzbudí. Takto by mal fungovať pevný vzťah.

Mgr. Mária Kloknerováwww.kontaktnyrodic.sk

E-book Jak oživit vztah do 14 dnů je plný inspirace, tipů a překvapení. Je hodně praktický. Jeho přečtení může oživit nejen vztah, ale vůbec život snad úplně každému. A přitom cesta k oživení není nijak složitá nebo těžká. Je zvládnutelná lehce, stačí se do toho rovnou pustit. Sama jsem se rozhodla začít bezprostředně po přečtení e-booku. Takovým vedlejším produktem je pro mě posouvání a přehodnocování hranic vlastní pohodlnosti a stereotypů v chování a myšlení, na které můžu najednou nahlédnout a zkoumat je v bezpečí hry.

Petra HanelováRodič drží kormidlo a dítě udává směr větru. www.petrahanelova.cz / Čtěme v dětech

Mám pro tebe 2 otázky: 1. Máš vztah a "něco" v něm chybí? 2. Nebo vztah momentálně nemáš, ale chceš být připraven/a a nezkonit jej hned ze začátku? V obou případech jsi ZDE správně a TENTO eBook je ODPOVĚDÍ. Najdeš tu spoustu užitečných, vtipných a důmyslných rad, jak oživit vztah. Jak doplnit to "něco", co nevíš, co je, ale prostě ve vztahu chybí. Tipy (některé:)) můžeš využít i mezi přáteli a v rodině. Doporučuji a přeji životy a vztahy plné milých překvapení!

Darina Skříčkováautorka projektu Prostě pohoda život, www.darinaskrickova.cz

Pokud máte pocit, že váš vztah usnul na mrtvém bodě, že se z něj vytrácí energie a rádi byste s tím něco udělali, ale nevíte jak, je tento e-book právě pro vás. Eva vám ukáže, jak dát vašemu vztahu nový vítr do plachet, udržovat v něm napětí a těšit se ze společných chvil. Dost možná začnete dělat věci, které jste nikdy nedělali a budete se divit, čeho jste schopni.

Kateřina Sodomkováautorka eBooku Báječný vztah není sci-fi, www.katerinasodomkova.cz

VAŠE INVESTICE?

690 Kč za 1 rok nabitý informacemi

To je 58 Kč / měsíc

Každý měsíc získáte novou skvělou dovednost.

Pokud půjdete na školení, bude Vás stát 3 000 Kč a více. Kolik si z toho zapamatujete? Kolik z toho začnete praktikovat?

...good thing should last forever... 

...dobré věci by měly trvat navždy...

...zestárněte spolu...