Překvapte partnera burčákovým pochodem

Burčák…

pro některé chuťový požitek, pro některé bujaré oslavování prvního vína a pro některé, jako pro mě, skvělá příležitost k proražení zdi, kterou se nám rutina snaží stavět do našich všedních dnů. Skvělá příležitost na to, vyrazit s partnerem ven a vyvětrat hlavu. Máte myšlenky na pochodu? Tak je vypněte na tom burčákovém…

DSC00300zmen

O víkendu jsem vyrazila s rodinou na burčákový pochod. Přiznám se, že burčákový pro mě moc nebyl. Koupila jsem si 2 dcl, které jsem nakonec přenechala jiným. Pro mě to o burčáku není. Já v tom viděla skvělé zpestření všedních dnů.

Procházka, i když trochu delší, stála za to. Po cestě jsme našli i nějaký ten hrozen a spadené ořechy. Chladný vítr nám pořádně vyštípal tváře, které nám pak doma v teple hořely. Byli jsme červení, jak raci.

Únava byla znát. Nic se nám nechtělo dělat a naše těla, neschopna jakéhokoliv činu, padlaDSC00310zmen nemohoucně do postele. Tam v té nemohoucnosti pokračovala 😀

    DSC00302zmen

Pochod má pro mě spoustu plusů. Potkám se s přáteli; jsem na čerstvém vzduchu; dělám něco pro své tělo -> chůze; uteču pařátům pohodlného domova, který nás svádí k nicnedělání a přejídání se :-); ale to největší plus je pro mě zpestření, které každý vztah potřebuje.
A pokud všechno ještě zabalíte do překvapení, tak, aby partner nevěděl, že jste něco chystali, v osudný den sbalíte pár věcí a vyrazíte, tak máte „zaděláno“ na příjemných pár dnů poté.

Nemějte strach, že Váš partner nebude nadšený. Těch pár kroků zvládne téměř každý a co ho čeká na konci? Něco pro muže i ženy. Spousta alkoholu, stánků s klobásami, gulášem, bramboráky, tomu podlehne každý muž. Pokud bude mít „spokojené bříško“ máte víc jak z poloviny jisté, že bude mít z celého dne pozitivní dojem.
A co ženy? Tak pro ty jsou jako dělané stánky s věcmi do domácnosti, cingrlátka, sladkosti, koření, myslím, že si najde každá to své.

Je to taková vděčná varianta překvapení. Není finančně náročná, nemusíte nic pracně chystat a plánovat. Jen si v osudný den oblečete něco teplejší a obujete sportovní boty. Hotovo. Je to skvělé doplnění jiných aktivit. Nakonec chůze je nejlepší „sport“, jaký můžete dělat. Působí blahodárně na spoustu orgánů a obecně na zdraví člověka.

V době, kdy si článek budete číst, budou burčákové pochody možná už za námi a další budou k nedohlednu. Nezáleží však na tom, o jaký pochod se jedná. Využijte kterýkoliv, který se v danou dobu koná (na jaře – vojenský, v průběhu celého roku – turistické).

Pokud tedy máte ve svém okolí nějaký pochod, tak vřele doporučuji se zúčastnit. Vhodné oblečení a hurá ven. Hurá za oživením všedních dnů!

Bc. Eva Macháčková

Miluji překvapení. Partnera překvapuji dnes a denně, a právě tato metoda dodává našemu vztahu šťávu. Baví mě dávat lidem návod, jak oživit jejich vztah, jak být pro svého partnera přitažlivější. Můj příběh si přečtěte zde >>
Autorka e-booku Oživení vztahu do 14 dnů>> E-book Vám dá poměrně jednoduchý, ale účinný návod, jak vnést do vztahu nový náboj. Rutině můžete říct sbohem, protože Váš vztah získá nový rozměr. Získáte vztah plný zábavy, energie, vztah plný nových začátků.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.