Z nudného dne, den plný zážitků

Inspirujte se k dalšímu ze skvělých překvapení, které potřebuje každý vztah jako sůl, abychom se vyhnuli rutině a postupnému odcizování se. Přečtěte si, jak se mi podařilo obrátit zdánlivě nezajímavý den, v den plný zážitků a zábavy. Připravte svému partnerovi překvapení, na které budete oba rádi vzpomínat. Variant, jak poskládat den, je na tisíc.

Před pár týdny jsem měla po dlouhé době volný víkend a říkala jsem si, že by bylo škoda ho jen tak prosedět doma. Dlouho jsme nikde nebyli a dlouho jsem nevymyslela nějaké překvapení. Tak co vymyslet? Chtělo by to něco úplně nové, co jsme ještě nezažili.

Shodou náhod, má sestra plánovala překvapení svému příteli na stejný víkend. Tak jsme daly hlavy dohromady a vznikla z toho bezva akce, ve složení 8 skvělých lidí, naladěných na stejné vlně.

Plán dne

cadillac-154920_640        salmon-575539_1280       laser-gun-310242_1280          beer-298268_640

V sobotu, 11 hod – směr Brno; 12 hod – oběd; 14 hod – Laser game (kolektivní, adrenalinová střílečka s laserovými zbraněmi); 16 hod – společné posezení v steak baru; 19 hod – podle stupně únavy wellness nebo kino, v případě potřeby přespání u sestry.

Teď víc detailněji, jak to všechno probíhalo.

Nejdřív práce…

Dopředu bylo potřeba domluvit hlídání pro mimčo a babičce alespoň trochu nastínit plán překvapení, aby byla v obraze a nepodřekla se. Samozřejmě byla potřeba i malá dávka spiklenectví 🙂

To by nebyl problém. Horší to bylo v osudný den, kdy bylo potřeba nachystat všechno tak, aby si přítel myslel, že jdeme k babičce jen na oběd a před obědem si v posilovně zacvičíme.

Ráno jí volá, jestli můžeme přijít na oběd. Ta ochotně souhlasí, že navaří pro všechny. To slyšel děda, u kterého se začíná stupňovat nervozita, když s blížícím se polednem pořád nevidí, že by se chystal oběd, pro očekávanou návštěvu. Pak už mu to nedá a začíná zjišťovat co se děje, až se nám babička podřekne, ale naštěstí to zůstalo jen mezi nimi.

To trochu živěji to probíhá u nás doma, kde mě málem prozradilo to naše nezbedné, nemluvící dítko, tomu by jeden nevěřil. Do kabelky jsem si schovala kartáčky na zuby, kdybychom v Brně spali. Mezitím se pouštím do žehlení přítelova svetru a přemýšlím, co všechno musím ještě vzít a nachystat.

Jedním okem pozoruji žehličku, druhým syna, když v tom ho zahlédnu, jak si to štráduje s oběma kartáčky v puse směrem k tatínkovi. Vyletěla jsem za ním, abych mu je potichu vytrhla z pusy, avšak pozdě. Tatínek vše vidí a udiveně se ptá, kde je vzal. Nezmohla jsem se na jinou odpověď, jak: „asi už si je zvládne podat sám“. Ani jsem to nedořekla, když přítel skáče k žehlícímu prknu, zachraňovat svůj svetr, na kterém jsem samým zděšením nechala postavenou žehličku. „Ta žehlička tady má tak býýýt?!“, zhrozil se. Svetr byl OK a můžu poděkovat žehličce, že díky ní přítel zapomněl na kartáčky 😀

Do arény bylo potřeba černé oblečení, a abych po Brně nemusela nosit batůžek, který by přitahoval partnerovu pozornost a spoustu zvědavých otázek, proč ho mám, tak jsem se pokusila vnuknout mu dvě myšlenky.

  1. Ty černé kalhoty už dlouho neměl oblečené a teď zrovna vypadají ze všech nejčistěji, tak ať mi ostatní hodí na praní, já je vyperu. (ANO! Ten den ráno, si je skutečně oblékl. Pousmála jsem se 🙂 )
  2. Nevypadá toto šedočerné triko k těm kalhotám lépe? Alespoň trochu zakryješ, že praním ztratily barvu. (Sice se na mě podíval trochu s podivem a napůl naštvaně, že mu mluvím do oblékání, ale obléká si ho, super, v duchu se plácám po rameni.)

questionnaire-158862_640Oblečení bychom měli. Dítko nachystat, aby vše vypadalo tak, že balím do tašky jen plenky a nějaké náhradní oblečení. Ve skutečnosti se na dně tašky skrýval veškerý sortiment od mycích potřeb, léků, jídla, pyžamka.

Hotovo. Na oko jsem dělala, že si chystám věci na cvičení, přítel si je chystal opravdu. Vyrazili jsme k babičce. Ta nás přivítala. Přítel říká, „tak my si jdeme ještě zacvičit a na oběd jsme tu“.

Vynutila jsem si klíčky, nasedli jsme do auta a hurá na výlet. Tam, kde jsem měla odbočit vlevo, jsem odbočila vpravo a už to bylo. „Kam jedeme?“, to už jsem nezadržela smích a odpověděla jsem tajemným hlasem: „Jáá jsem Tě unesláá“. Celou cestu se snažil vydolovat informace, ale marně 🙂

Teď už to byla jen zábava…

Oběd… v plánu bylo využít předem zakoupený voucher. Ten se bohužel nepodařilo použít, kvůli plné obsazenosti restaurace. Jako náhradní plán jsem si našla restauraci blízko laser arény.

Po jídle jsme se trochu prošli a v přesně určený čas jsme se jako náhodou potkali se zbytkem party. Následovalo veselé přivítání se, překvapivé zjištění, o jaký sport jde. Hru jsme si náramně užili a následně pokračovali všichni společně do pivního a steakového baru, kde se popíjelo, povídalo, bavilo se. Únava byla znát, tak jsem se rozhodla, že pokračování nechám na jindy. Další ze skvělých dnů, na který určitě nezapomeneme.

laser arena1

Mé doporučení pro Vás:

Zkuste někdy zavítat na stránky (např. skrz.cz), kde nabízí za zvýhodněné ceny vouchery (kupóny, dárkové poukazy) všeho druhu, ať už na jídlo, tak na různé sporty. Zkuste naskládat do jednoho dne více zážitků (chuťových, sportovních, relaxačních). Pokud se Vám navíc podaří vším partnera překvapit, budete mít od něj jedničku s hvězdičkou a na nějakou dobu opět oživený vztah.

Bc. Eva Macháčková

Miluji překvapení. Partnera překvapuji dnes a denně, a právě tato metoda dodává našemu vztahu šťávu. Baví mě dávat lidem návod, jak oživit jejich vztah, jak být pro svého partnera přitažlivější. Můj příběh si přečtěte zde >>
Autorka e-booku Oživení vztahu do 14 dnů>> E-book Vám dá poměrně jednoduchý, ale účinný návod, jak vnést do vztahu nový náboj. Rutině můžete říct sbohem, protože Váš vztah získá nový rozměr. Získáte vztah plný zábavy, energie, vztah plný nových začátků.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.